Bir hizmet ya da ürünü tanıtmak, satışını gerçekleştirmek ya da ulaştırmak amacıyla artık kurum ya da markalar internet sitesi kullanımını tercih etmektedir. İnternet ile tanınmanın ve marka olarak kabul edilmenin yolu, kaliteli ve tasarım yönü güçlü Hazır Web Sitesi kullanımından geçer. Firmamız her zaman teknik alt yapısı güçlü, kullanımı hızlı ve mobil platformlardan dahi ulaşılabilir şekilde tasarımlar gerçekleştirmektedir. Bu tür işlevsel özelliklerin yanında, Hazır Web Sitesi tasarımlarının özgünlüğü ve modern oluşu da çok önemlidir. Bir kurumun marka olarak algılanabilmesinde site tasarımının direkt etkisi vardır.

Öncelikle hazırlanacak olan Hazır Web Sitesi içerisinde kullanılacak renk ve desenlerin mutlaka kurumsal kimlik ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Seçilecek her estetik detay, kurumdaki ürünlere, hizmet seçeneklerine, kurumun adına ve logosuna gönderme yapıyor olmalıdır. Bu şekilde bütünsel anlamda uyumlu bir site tasarımı gerçekleşebilir. Bir markanın da her zaman her öğesi ile uyumlu şekilde algılanabilmesi açısından web sitesine de bu anlayışla yaklaşmak gerekiyor.

İletişim bilgileri her zaman görülebilir noktalarda yer almalı ve Hazır Web Sitesi içerisinde en merkezi alanlarda mutlaka alan adı ayarlaması sağlanmalıdır. Hiçbir detayı ile başka bir web sitesini hatırlatmamalı ve özgün olmalıdır. Taklit içermeyen site tasarımları ve yenilikçi modellerin bir arada sunulması ile firmamız, ayrıcalıklı bir çalışma gerçekleştirir. Her kurum kullandığı web sitesi ile de farkı kısa sürede fark edecektir.