Her müşterinin hazır web sitesi beklentisi ve site içeriğinde yapmak istediği şeyler bir birinden farklıdır. Örneğin bir müşteri; ürünlerini hizmete sunacak, ürünlerinin detay özelliklerini, ürün resimlerini, ürün fiyatlarını girebileceği ve bu ürünleri kategori haline getirebileceği bir hazır web sitesi oluşturmaya çalışırken, diğer bir müşteri ürün ile, fiyatla, genellikle işi olmayan, sadece bilgi almak amaçlı, hizmetlerinden ya da geçmiş çalışmalarından bahseden ve uygun bir şekilde tanıtan bir hazır web sitesi oluşturmak isteyebilir. İnsanların, hazır web sitesi üzerinden üye girişi yapıp, hizmetlerin altına yorum yazmasını, belli bilgileri yalnızca üye girişi yapanların görmesini isteyebilir. Bu örnekleri arttırabiliriz.

 

            Kısacası, her müşterinin talepleri farklıdır. Taleplere cevap vermek, ihtiyaçları karşılamak için bir çok ayar, farklı şablon çeşitleri vardır. Bu özellikler siteye entegre edilir iken müşteri talep ve ihtiyaçları esas alınır. Farklı çeşitte yapılar kullanmak, bir çok talebe cevap verebilmek, çözüm üretebilmek güzel bir şeydir. Fakat bir de şu gerçek vardır, bir sistem ne kadar çok farklı tipte özellik barındırıyor ise, o sistemi kullanmak o düzeyde zorlaşır. Kullanıcı sitenin ve ayarların içinde kaybolur, ihtiyacı olan şeyi bulmakta zorluk çeker.

 

 

            Bu anlamda web sitelerinin yönetim paneli oluşturulur iken, kullanıcının ara yüzü zorlanmadan kontrol edebilmesi için minimize ve optimize edilmiştir. Bu anlamda en iyi site kurulumu yapılmaktadır. Kullanım ile ilgili kafanızda oluşabilecek sorunları demo hesabı oluşturmanızı tavsiye ederiz.